Tannenberg

0

Tannenberg TorrentTannenberg


AÇIKLAMA

64 oyuncunun muharebe meydanında her biri farklı stratejik avantaj getirecek kilit sektörlerin kontrolünü sağlamak için savaşmasıyla birlikte; Tannenberg, 1. Dünya Savaşı’nda Doğu Cephesi’nin büyük muharebelerini tekrar hayata döndürüyor. Rus İmparatorluğu, Almanya ve onların müttefikleri, ilk şahıs nişancı (FPS) oyuncularına ve tarih hayranlarına yepyeni bir deneyim sunuyor.

Altı tim, oyunculara taktiksel özgürlük tanıyan altı harita ve yapay zekâ (AI) bot tam destekli 64 oyunculu oyun modu bulunuyor; böylece epik savaşları ne zaman olursa olsun deneyimleyebilirsin! WW1 Game Series’nin ilk girdisi olan Verdun’da ayrıntıya verilen önemin aynısını göstererek her şey yeniden yaratıldı.

Bu tarihsel oyun, Doğu Cephesi’nin gölleri, ormanları, dağları ve karlı platolarında geçiyor – tarihin en ikonik kuşatma savaşlarından biri olan 1914’teki Tannenberg Muharebesi’nden ilham alıyor. Oyuncular; Rus Frontovik ve Kazak timleri ile Romenler tarafından savaş meydanına getirilen ve gerçeğine yakın modellenmiş ekipman ile başa çıkmakta uzmanlaşabilecekler ya da İttifak Güçleri’ne katılarak Avusturya-Macaristan K.u.K. timi, Alman Piyadeleri ve Bulgarlar’ın yanında savaşacaklar.

Tannenberg çeşitli oyun modları sunuyor – bunlar arasında; 64 oyuncunun hedeflerin ve cephe hatlarının sürekli değiştiği büyük haritalar üzerinden savaştığı, Doğu Cephesi’ndeki savaşın doğasını gözler önüne seren heyecan verici Manevra oyun modu da var. Dört kişilik timinizle birlikte çalışarak ve farklı becerilerinizden yararlanarak ölümcül savaşlarda hayatta kalın. Gerçeğine yakın silahlar, sahici üniformalar, rahatsız edici derecede vahşet ve gerçek muharebelere dayandırılan haritaları da içeren tarihsel detay zenginliği vardır.

Tannenberg temel olarak şu özellikleri içeriyor:

 • Sahici 1. Dünya Savaşı atmosferi:haritalardan silahlara ve üniformalara kadar her şeyde yüksel doğruluk payı
 • Taktiksel time dayanan FPS: Rus, Romen, Avusturya-Macaristan’lı, Alman ve Bulgar olarak oynayın
 • Geniş Doğu Cephesi: Kardan yaz güneşine kadar çeşitli hava koşullarını içeren büyük haritalar
 • 64 oyunculu Manevra oyun modu: büyük manevra savaşlarında stratejik sektörleri ele geçirin
 • Asla yalnız savaşmayın: tim oynanışı ve Manevra modu için yapay zekâ (AI) botlar; böylece epik savaşlara ne zaman olursa olsun katılın
 • Doğu Cephesi’nde 1. Dünya Savaşı

  Bu, Doğu Cephesi’ndeki topyekûn savaş! Topçu yalım ateşi ve zehirli gazlardan öldürücü ağır makineli silahlar ve etkili tüfeklere kadar birçok silah türünde uzmanlaşın. Savaş meydanı tehlikeli bir yerdir ve biraz düşünmek hayatta kalmana yardımcı olacak – ateş edin, gözünüzü dört açın ve şiddetli sıcak çatışmalarda çarpışmak için her zaman tetikte olun.

  Tannenberg’in Manevra oyun modu; 64 oyuncu, büyük açık haritalar ile hücum edeceğin ve savunacağın sektörleri kendin seçma özgürlüğü sayesinde Doğu Cephesi’ndeki savaşın özünü yansıtıyor. Sadece düşmanların, siz aynısını yapmadan önce, gizlice arkanıza geçmediğinden ve etrafınızı sarmadığından emin olun.

  Sahici Birinci Dünya Savaşı Kurgusu

  WW1 Game Series, şimdi Tannenberg ve Verdun’u da kapsıyor Batı Cephesi’nde kuruluyor). Sahici 1. Dünya Savaşı nişancıları, sürekli değişen cephe hatlarının kontrolü için savaşan oyunculara geniş bir tim yelpazesinden seçim yapma olanağı sunuyor.

  Doğu Cephesi’nin atmosferini, Verdun’daki aynı gerçeklik seviyesinde yeniden yarattık. Geniş çaplı bir araştırma yapıldı; üniformalar en ince ayrıntısına kadar yeniden yaratıldı ve silahlar referanslarıyla aynı olacak şekilde modellendi. Haritalar, Galiçya’nın yüksek ormanlarından yakma ve yıkma taktiklerine maruz kalan bir Polonya köyüne kadar büyük bir coğrafyaya dayanan gerçeğe uygun yerler ve arazi düzeni kullanıyor.


  Tannenberg Full Torrent


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  Minimum: İşletim Sistemi: Windows 8/10 64 Bit
  İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
  Bellek: 4 GB RAM
  Ekran Kartı: Geforce GTX 960M / Radeon HD 7750 or higher, 2GB video card memory
  DirectX: Sürüm 10
  Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  İlave Notlar: Multiplayer only, make sure you have a stable and fast internet connection.
  Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  Bellek: 16 GB RAM
  Ekran Kartı: 4GB video card memory
  DirectX: Sürüm 11
  Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı


  RESİM ve VİDEOLAR

  Tannenberg
  Tannenberg
  Tannenberg


  İNDİRME LİNKLERİ:
  Tannenberg Torrent İndir


  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.