Tetris Effect

0

Tetris Effect TorrentTetris Effect


AÇIKLAMA

Tetris® Effect, daha önce görmediğiniz, duymadığınız veya hissetmediğiniz türden bir Tetris tüm zamanların en popüler oyunularından birinin Rez Infinite ödüllü ve efsanevi Lumines oyununu hazırlayanlardan son derece bağımlılık yapan, benzersiz ve nefes kesici muhteşem yeniden keşfi. Hem standart ekranda (PS4™Pro’da 4K ve 60fps’ye kadar) hem de isteğe bağlı akıllara durgunluk veren PS VR’de 3D olarak tamamen oynanabilirdir.

Müzikler, arka planlar, sesler, özel efektler, Tetris parçalarıyla ilgili her şey, titreşim, dans, titrek ışık ve oynama şeklinize uyumlu patlamalarla oyunun 30’dan fazla etabını ve 10’dan fazla modunu tekrar tekrar deneyimlemek isteyeceksiniz.

Hem akıl hem de tüm duyular için bir meydan okuma olan TETRIS EFFECT, Tetris’i tekrar… ve tekrar… ve tekrar ve tekrar ve tekrar ve tekrar ve tekrar ve tekrar ve tekrar ve tekrar ve… oynamanız için mükemmel bir bahane.


Tetris Effect Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: Intel i3-4340
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GTX 750 Ti eş değeri veya üstü
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX 11 uyumlu
Ekstra Notlar: Sanal gerçeklik (VR) için GTX 1070 veya üstü


RESİM ve VİDEOLAR

Tetris Effect
Tetris Effect
Tetris Effect


İNDİRME LİNKLERİ:
Tetris Effect Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.