The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir

0 264

the chronicles of narnia prince caspian İndir - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir

oyun bilgileri - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir

Açıklama:

The Prince Caspian aksiyon-macera oyunu doğrudan Disney’in CS Lewis’in yedi ciltlik Narinia Chronicles’ındaki ikinci romanın sinema yorumuna dayanır. Aslan, Cadı ve Dolap oyunları gibi oyuncular da hikayeden farklı karakterlerin rollerini alabilirler. İnsan Pevensileri ve birçok yerli Narnian dahil 20’den fazla mevcut. Farklı karakterlerin farklı özel yetenekleri vardır ve oyunun macera bulmaca zorlukları, oyuncuların ilerlemek için doğru yerdeki doğru güçleri nasıl kullanacaklarını bulmasını gerektirir. Oyunun gerçek zamanlı dövüşünde, karakterler yıkıcı saldırılar için takım oluşturabilirler.

Pevensie çocukları – Peter, Susan, Edmond ve Lucy – Aslan, Cadı ve Dolapta bir yıl önce keşfettikleri fantastik alternatif dünyaya geri döndüler ve 1000 yıldan fazla bir süre geçmişti. Orada. 1.000 yılda çok şey olabilir. Her ne kadar sihirli yaratıklar ve konuşan hayvanlar Narnia’da hala var olsalar da, Telmarines denilen insanlardan oluşan mizahsız bir krallık tarafından gizlenmiş ve gizlenmişlerdir. Pevensiler, Narnia’nın büyülü vatandaşlarına bu baskıcı Telmarine rejimine karşı durmayı umut ederse yardımına ihtiyacı olacak olan Cair Paravel, Hazar’ın tahtına haklı mirasçıyla tanışırlar.

Çıkış Tarihi: 15 Mayıs 2013
Oyun Boyutu: 700 MB

sistem gereksinimleri - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir

Minimum sistem gereksinimleri
Windows Vista / XP
Pentium 4 veya AMD Sempron 2400+ 1,5GHz İşlemci
256MB RAM
7.5GB Sabit Disk Alanı
DirectX 9.0c
64MB Nvidia GeForce 4 3D Ekran Kartı
DirectX 9.0c 16-Bit Uyumlu Ses Kartı
8X DVD-ROM Sürücüsü

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
Windows Vista / XP
Pentium 4 veya AMD eşdeğer 2.0 GHz İşlemci
512MB RAM
7.5GB Sabit Disk Alanı
DirectX 9.0c
128MB Nvidia GeForce 5200 veya daha iyisi
DirectX 9.0c 16-Bit Uyumlu Ses Kartı
8X DVD-ROM Sürücüsü

gorseller video - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir

the chronicles of narnia prince caspian İndir 3 - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir the chronicles of narnia prince caspian İndir 2 - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir

indirme linkleri - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - The Chronicles of Narnia: Prince Caspian İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın