The Crew 2 İndir

0 162

the crew 2 İndir - The Crew 2 İndir

oyun bilgileri - The Crew 2 İndir

Açıklama:
The Crew 2 indir, spor arabalarında hızlı yarışlar, polislerle baş döndürücü kovalar ve çok eğlenceli ve sürüş içeren 2014 yapımı olan The Crew oyunun devamı niteliğindedir. The Crew 1’in devamı olan bu oyun 2018 yılı içerisinde çıkacak. Yine oyunun geliştiriciliğini ve yayıncılığını Ivory Tower  ve Ubisoft üstleniyor. The Crew 2‘de daha fazla araba, daha fazla yarışlar ve yeni sürücüler var! Eğer motor sporları oyunlarını seviyorsanız The Crew 2 tam size göre olabilir. Oyunun yeni bölümünde, oyuncular pistte veya şehir sokaklarında yarışlarda başarı ve şöhret elde etmek isteyen genç bir sürücünün rolünü üstlenmek zorunda kalacaklar. Çok çeşitli taşıma seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Klasik arabalara ek olarak, yarış oyunları taşımacılığı için tekne, uçak veya diğer standart dışı kontrollere de girebilirsiniz. Yarışmaya katılın, can sıkıcı polis takibinden uzaklaşın ve şehir sokaklarında şöhret kazanın. Oyun dünyası, dış stillerde ve yolların bulunduğu lokasyonda önemli ölçüde farklılık gösteren birkaç bölgeye ayrılmıştır. Bazı yerlerde, düz yollar geçerli olacaktır. Oyunu oynayabilmeniz için DX11 destekli bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor aksi halde oyunu oynayamazsınız.

The Crew 2 önceki oyun ile karşılaştırıldığında  oyun dünyasının ne kadar geliştiğini dünyaya gösterecek. Çünkü bu oyunun yapımında en son teknoloji kullanıldı ve grafik kalitesi açısından bu kategoride en gerçekçi grafiklere sahip. Bu tür oyunları seviyorsanız ve devamını gelmek istiyorsanız oyunu satın alarak geliştiriciye destek olabilirsiniz. Oyunu satın almak için en altta bulunan Steam bağlantısını kullanabilirsiniz.
Çıkış Tarihi: 26 Haziran 2018
Oyun Boyutu: Güncellenecek…

sistem gereksinimleri - The Crew 2 İndir

The Crew 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i5-3570K @3.4 Ghz ve ya FX-6300 ya da Eşdeğer bir işlemci modeli
RAM: 6 GB
Gerekli Boş Depolama Alanı: 50 GB boş alan
Ekran kartı: nVidia GTX 560 ve ya Radeon R7 260X (+2048MB) ya da daha iyisi
DirectX: DX 11

The Crew 2 Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 10 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Intel Core i7-3820 @3.6 Ghz ve ya AMD FX-8350 ya da Eşdeğer bir işlemci
RAM: 8 GB
Gerekli Boş Depolama Alanı: 50 GB boş alan
Ekran kartı: GeForce GTX 960 ve ya AMD Radeon R9 390 (En az 4 GB belleğe sahip bir ekran kartı modeli)
DirectX: DX 11

gorseller video - The Crew 2 İndir

the crew 2 İndir 2 - The Crew 2 İndir the crew 2 İndir 3 - The Crew 2 İndir the crew 2 İndir 4 - The Crew 2 İndir

indirme linkleri - The Crew 2 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın
(Oyun daha çıkmadı çıkınca link güncellenecek)


hatirlatma - The Crew 2 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın