The Sims 4 Deluxe Edition İndir

0 87

the sims 4 deluxe edition İndir - The Sims 4 Deluxe Edition İndir

oyun bilgileri - The Sims 4 Deluxe Edition İndir

Açıklama:

Sims 4 indir, sanal bir dünyada insanları yaratma ve kontrol etme ve yaşamla oynama hissi veren bir yaşam simülasyon oyunudur. Sims’in farklı görünümlerini ve benzersiz kişiliklerini özelleştirirken yaratıcılığınızı ifade edin. Dış ve iç görünüşünü şekillendirmek için tasarım seçenekleriyle Simsinizi mükemmel bir ev haline getirin. Sims yaşamlarının anları ile oynayın. Diğer Sims ile ilişkiler kurmak; Yeni kariyer peşinde koşun ve Sims’iniz için eşsiz yetenekler geliştirin. Ziyaret etmek ve buluşmak için ilginç Sims dolu güzel oyun dünyalarını keşfedin. Sims’iniz, çeşitli benzersiz ortamları ve yerleri kontrol etmek için oyun dünyaları arasında seyahat edebilir. Senin Sims’in kim olacak ve hikayeler ne olacak? Sana kalmış. Eğlenceli ol, güçlü ol ve The Sims 4‘te sanal hayatla oyna. Eğer bu oyunu beğendiyseniz oyunun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak için lütfen Sims 4’ü satın alın.

The Sims 4 Deluxe Edition Farkı Nedir?
The Sims 4 Deluxe Edition ile normal sürüm arasında ki fark; deluxe edition sürümünün oyunda şimdiye kadar çıkmış tüm dlc ve güncellemeleri almış anlamına gelir.
Çıkış Tarihi: 2 Eylül 2014
Oyun Boyutu: 17.3 GB

sistem gereksinimleri - The Sims 4 Deluxe Edition İndir

The Sims 4 Deluxe Edition Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows XP (SP3) / Vista (SP2) / 7 (SP1) /8/8.1
İşlemci: İntel Core 2 Duo 1.8 GHz / Athlon 64 4000 + Dual Core 2 GHz
Bellek: 2 GB
Video: 128 MB, Shader 3.0 GeForce 6600 / Radeon X1300, DirectX 9.0
Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu
HDD boş alan: 10 GB

gorseller video - The Sims 4 Deluxe Edition İndir

the sims 4 deluxe edition İndir 2 - The Sims 4 Deluxe Edition İndir the sims 4 deluxe edition İndir 3 - The Sims 4 Deluxe Edition İndir the sims 4 deluxe edition İndir 4 - The Sims 4 Deluxe Edition İndir

indirme linkleri - The Sims 4 Deluxe Edition İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - The Sims 4 Deluxe Edition İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın