The Witcher 3 Wild Hunt İndir

0 96

the witcher 3 wild hunt İndir - The Witcher 3 Wild Hunt İndir

oyun bilgileri - The Witcher 3 Wild Hunt İndir

Açıklama:

The Witcher 3 WildHunt indir, etkileyici seçimler ve etkili sonuçlarla dolu, görsel olarak çarpıcı bir fantastik evrende öyküye dayalı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunu. Witcher’da profesyonel canavar avcısı, Rivia Geralt’ı olarak oynamaktasınız, tüccar şehirleri, viking korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilecek mağaraları ile zengin geniş bir açık dünyada kehanet çocuğunu bulmakla görevlendirildiniz.

ÖZELLİKLER:

• HIRE İÇİN YÜKSEK EĞİTİMLİ BİR CANAVARET OYUNCUSU OYNA – Erken çocukluktan eğitilmiş ve insanüstü beceriler, güç ve refleksler kazanmak için mutasyona uğramış olan cadılar, yaşadıkları canavardan musallat dünyaya karşı güvensiz bir denge oluşturuyorlar. Profesyonel bir canavar olarak düşmanları yok ederler. avcı yükseltilmiş silahlar, silahlı iksirler ve sihirli mücadele bir dizi ile silahlı.Hava yoğun nüfuslu şehirlerin gölgelerinde gizlenen kurnaz doğaüstü yırtıcıları için dağ geçişleri sinsi vahşi hayvanların egzotik canavarlar geniş bir yelpazede aşağı. Senin silah yükseltme yükseltmek için ödülleri ve özel zırh satın alın ya da at yarışlarında, kart oyunlarında, yumruk dövüşünde ve gecenin getirdiği diğer zevklerde onları uzaklaştırın.

• MORALLY INDIFFERENT FANTASY AÇIK DÜNYAYI KEŞFEDİN – Sonsuz macera için inşa edilen The Witcher’ın devasa açık dünyası boyut, derinlik ve karmaşıklık açısından yeni standartlar getiriyor. Fantastik bir açık dünyayı geride bırak : unutulmuş harabeleri, mağaraları ve batıkları keşfedin, şehirlerde tüccar ve cüce smiths ve açık ovalar, dağlar ve denizler arasında avlamak. Karanlık ve tehlikeli hizmetler sağlamak için ihanet generaller, sinsi cadılar ve yozlaşmış kraliyetleri ile birlikte yaşamak.İyi ve kötünün ötesine geçen seçimleri yapın ve onların geniş kapsamlı ile yüzleşin sonuçlar.

• AŞAĞIDAKİ ÇOCUKLARA BAŞLAYIN – Bu dünyayı kurtarmak veya yok etmek için bir kehanet çocuğunu izlemek için en önemli sözleşmeyi üstlenin. Savaş zamanlarında, savaşın yaşama gücü olan bir kehanet çocuğunu kovalayın. eski elf efsaneleri tarafından önceden bildirilmiştir. Vahşi hükümdarlara, vahşi ruhlara ve hatta perdenin ötesinde bir tehdide karşı mücadele – hepsi bu dünyayı kontrol etmeye cehennem etti. Kaderini, kurtarmaya değmeyecek bir dünyada tanımla.

• TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRİLEN SONRAKİ ÜRETİM – Yeni nesil donanım için özel olarak üretilen REDengine 3, Witcher’in dünyasını görsel olarak nüanslı ve organik bir hale getiriyor, gerçek bir hayal gücü gerçeğe dönüştürüyor.Doğal hava sistemleri ve gündüz / gece çevrimleri kasabalardaki vatandaşları nasıl etkiliyor? ve vahşi hayvanların canavarları davranır. Hem ana hem de alt konulardaki hikaye seçimleriyle, bu büyük açık dünya, oyuncunun hiç olmadığı kadar etkilenmiştir.

Not: Game Of The Year Edition sürümdür, Versiyon 1.31’dir. Tüm DLC’leri içermektedir.
Çıkış Tarihi: 18 Mayıs 2015
Oyun Boyutu: 37 GB

sistem gereksinimleri - The Witcher 3 Wild Hunt İndir

The Witcher 3 Wild Hunt Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

The Witcher 3 Wild Hunt Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

gorseller video - The Witcher 3 Wild Hunt İndir

the witcher 3 wild hunt İndir 2 - The Witcher 3 Wild Hunt İndir the witcher 3 wild hunt İndir 3 - The Witcher 3 Wild Hunt İndir the witcher 3 wild hunt İndir 4 - The Witcher 3 Wild Hunt İndir

indirme linkleri - The Witcher 3 Wild Hunt İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - The Witcher 3 Wild Hunt İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın