Tomb Raider IV The Last Revelation İndir

0 36

tomb raider iv the last revelation İndir - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir

oyun bilgileri - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir

Açıklama:

Tomb Raider IV The Last Revelation Core Design tarafından geliştirilmiş ve Square Enix tarafından 28 Kasım 2012 tarihinde yayınlanmıştır.

Mısır efsanesine göre, ışığın oğlu olan Horus, şeytani Tanrı Kümesini dışarı attı ve onu gizli bir mezarda hapsetti. Beş bin yıl sonra, Lara Croft, kayıp mezarı keşfeder ve insanoğlunun karanlığa dalmasıyla ilgili dönemin eski kehanetini yerine getirerek, kötülük Tanrı Setini ortaya çıkarır; Zamana karşı bir yarışta, Lara’nın tüm zekâsını ve becerilerini yeniden hapsetmesi gerekir. Dünyayı Armageddon’dan kur ve kurtar. Arkasında rakipsiz bir arkeolog olan Werner Von Croy, labirentindeki arkeolog Werner Von Croy, her fırsatta göz önünde bulundurulduğunda, Mısır’da keşfe çıktığı en ustaca bulmacaları ve infernal tuzaklarını yenmesi ve mezarın ötesindeki korkunç kötülüklerle yüzleşmesi gereken bir keşif yolculuğuna başladı.

Çıkış Tarihi: 28 Kasım 2012
Oyun Boyutu: 828 MB

sistem gereksinimleri - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir

Tomb Raider IV The Last Revelation Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İşlemci: 1.8 GHz İşlemci
Bellek: 512 MB RAM
Grafik: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı
DirectX®: 9.0
Sabit Disk: 2 GB HD alan

gorseller video - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir

tomb raider iv the last revelation İndir 1 - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir tomb raider iv the last revelation İndir 2 - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir tomb raider iv the last revelation İndir 3 - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir

indirme linkleri - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Tomb Raider IV The Last Revelation İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın