Tomb Raider Underworld İndir

0 28

tomb raider underworld İndir 3 - Tomb Raider Underworld İndir

oyun bilgileri - Tomb Raider Underworld İndir

Açıklama:

Tomb Raider: Underworld Crystal Dynamics tarafından geliştirildi ve Square Enix tarafından 22 Kasım 2008 tarihinde yayınlandı.

Tomb Raider: Underworld, keşif tabanlı oyunlarda yeni bir ilerlemeyi temsil ediyor. Korkusuz maceraperest Lara Croft, dünyanın her yerinde egzotik bölgeleri keşfederken, her biri gerçekten inandırıcı bir dünya yaratan ve yeni bir meydan okuma ve seçim seviyesi sunan, nefes kesici yüksek çözünürlüklü görsel sadakatle sonuçlanan detaylara inanılmaz bir dikkat ile tasarlandı.

Temel Özellikler:
Çevrenizde ustalaşın: En geniş akrobatik yetenek yelpazesi ile yeni zirvelere ulaşın ve keşfedilecek yeni yolları keşfetmek için çevredeki nesneleri kullanın.
Epik ve bilinmeyen dünyaları keşfedin: Tayland sahillerinde, Kuzey Kutbu Denizi’nin donmuş adalarında, Meksika ormanlarında ve daha fazlasında gizlenmiş yeraltı dünyasının antik gizemlerini keşfedin.
Hain ve öngörülemeyen zorluklar: Her seviye, alanın nasıl çözüldüğü konusunda daha fazla esneklik sunan etkileşimli bir çevre oyun alanı içinde maskelenen çok aşamalı bir bulmaca.
Yeni dövüş seçenekleri yelpazesi: Yeni çift hedefli sistemle, birden fazla düşmana aynı anda pasifize etmek ya da öldürmek için seçim yapın ve bir yandan diğeriyle asılı kalmayın.

Çıkış Tarihi: 21 Kasım 2008
Oyun Boyutu: 7.4 GB

sistem gereksinimleri - Tomb Raider Underworld İndir

Tomb Raider Underworld Minimum Sistem Gereksinimleri
Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP (yönetici hakları gerekli) / Microsoft Windows Vista (yönetici hakları gerekli)
İşlemci: Intel Pentium 4 3 + GHz veya AMD Athlon 2.5 + GHz
Bellek: 1GB (Windows XP) / 2GB (Windows Vista) sistem belleği
Grafik Kartı: NVIDIA GeForce 6 serisi 6800GT (veya daha iyisi) / ATI 1800XT (veya daha iyisi)
Ses Kartı: Direct X 9.0c uyumlu ses kartı ve sürücüleri
Sabit Disk Alanı: 8 GB Boş Alan

Tomb Raider Underworld Önerilen Sistem Gereksinimleri
Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP (yönetici hakları gerekli) / Microsoft Windows Vista (yönetici hakları gerekli)
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya Athlon 64 X2 4400+
Bellek: 2 GB sistem belleği
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800 GTX veya ATI HD4800
Ses Kartı: Direct X 9.0c uyumlu ses kartı ve sürücüleri
Sabit Disk Alanı: 8 GB Boş Alan
Denetleyici: Microsoft Xbox360 Denetleyici

gorseller video - Tomb Raider Underworld İndir

tomb raider underworld İndir - Tomb Raider Underworld İndir tomb raider underworld İndir 2 - Tomb Raider Underworld İndir tomb raider underworld İndir 1 - Tomb Raider Underworld İndir

indirme linkleri - Tomb Raider Underworld İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Tomb Raider Underworld İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın