Torchlight III

0

Torchlight III TorrentTorchlight III


AÇIKLAMA

Torchlight II’nin üzerinden bir asır geçti ve Ember İmparatorluğu düşüşte. Torchlight III’te Novastraia tekrar işgal tehdidi altında ve onu, Netherim ve müttefiklerine karşı savunmak sana bağlı. Şan, şöhret ve yeni maceralar bulmak için aklını topla ve beklenmeyene atıl.

Cepheye Git – Novastraia’nın uçsuz bucaksız yabanlarda ister tek başına ister arkadaş grubunla cesaretle dolaş ve tehlikelerle yüzleş!

Epik Teçhizat Topla – İster bir zırh, ister bir silah, ister yeni bir pet olsun… Zindanlarda savaştıkça ve tehlikeli düşmanlarla yüzleştikçe bulunacak daha fazla şey her zaman var.

Kahramanını Kur – Seçilebilecek dört eşsiz sınıf ve beş mevcut rölik alt sınıfı ile kahramanını çok farklı şekillerde kurabilir ve hasarını maksimuma çıkarabilirsin. Maceran boyunca epik teçhizatları toplayabilir ve kahramanının eşsiz durumuna uygun bir şekilde kişiselleştirebilirsin.

Kaleni İnşa Et ve Geliştir -Tekrar inşa etme vakti geldi; sen de dahil! Teçhizatları geliştirerek ve aynı zamanda kaleni yenileyerek arkadaşlarına ve dünyaya havanı atarak kalenin tadını çıkar.

Petler Döndü – Şöhrete giden yolda sadık yoldaşınla savaş! Onları güçlendirmek için yetenekler ekle ve onları teçhizatla kuşat. Her tür çok sayıda renk ve tarza sahiptir. Hepsini topladığından emin ol!

CRACK FİX;

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼


Torchlight III Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64-Bit)
İşlemci: Quad-Core Intel or AMD Processor, 2.5 Ghz or Faster
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD Series Card or Higher
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Specifications are not final and are subject to change.
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


RESİM ve VİDEOLAR

Torchlight III
Torchlight III
Torchlight III


İNDİRME LİNKLERİ:
Torchlight III Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.