Total War Warhammer 2 Türkçe Yama İndir

9 709

total war warhammer 2 türkçe yama İndir - Total War Warhammer 2 Türkçe Yama İndir

Açıklama:
Total War Warhammer 2, Creative Assembly tarafından geliştirildi ve oyunun SEGA yayıncılığını üstlenerek 28 Eylül 2017 tarihinde çıkış yaptı. Çıkışından kısa bir süre sonra Türk oyun severler Warhammer 2’yi oldukça beğendi. Oyunun bu kadar beğenilmesinin ardından, oyun hikayesini daha iyi anlayabilmek için türk oyuncular Türkçe Yama arayışı içerisine girdiler. Bizde sizler için Total War Warhammer 2 Türkçe Yama konusunu açma gereksinimi duyduk. Bu konu altından Türkçe Dil paketini indirebilirsiniz. Kurulum adımlarını doğru bir şekilde uygularsanız yamayı kurmakta zorluk çekmezsiniz. Sorun yaşayan arkadaşlar bu konuya yorum yazabilir.
Bu sadece Türkçe Yamadır, eğer oyunu indirmek istiyorsanız Total War Warhammer 2 İndir adlı konuya gidebilirsiniz.

Kurulum:
1-)
İlk olarak konu içerisinde verilen dil dosyasını indirin.
2-) Arşivden çıkartarak Data içerisindeki tüm dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu “Total War – WARHAMMER II data” dizinine yapıştırın ve değiştirilsin mi sorusunu onaylayın.
3-) Aynı dizindeki local_en.pack, local_en_2.pack, local_en_bm.pack, local_en_br.pack, local_en_lu.pack, local_en_lu2.pack, local_en_we.pack dosyalarını silerek oyuna giriş yapın.
4-) İşlem bu kadar Türkçe oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

İndirme Linkleri:
Total War Warhammer 2 Türkçe Yama İndirmek için tıklayın(Google Drive)
Alternatif Link:
Total War Warhammer 2 Türkçe Yama İndirmek için tıklayın(Cloud Mail)

Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın